FÅTÖLJ "Siesta" Ingmar Relling för Westnofa, Norge.

467562. FÅTÖLJ "Siesta" Ingmar Relling för Westnofa, Norge.

Stol / loungefåtölj med böjtträstomme av betsat lövträ och med löst upphängd sits av bärnstensfärgat läder.
Etikettmärkt Westnofa furniture made in Norway.
Bredd 63, djup 70, höjd 80 cm.

En knapp saknas, slitage och bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 804