FÅTÖLJ, sk öronlappsfåtölj, Duxello, 1960/70-tal.

467498. FÅTÖLJ, sk öronlappsfåtölj, Duxello, 1960/70-tal.

Svart galon. Ryggens höjd 100 cm.

Bruksslitage, knappar saknas på sidorna.
Etikettmärkt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Etikettmärkt.

Antal besök: 987