SKÅL, Ulf Johansson, Sjöhyttan, signerad och daterad.

467495. SKÅL, Ulf Johansson, Sjöhyttan, signerad och daterad.

Skål, rosa, signerad och daterad Ulf Johansson, 1990.
Höjd 9,5 cm.

Smärre åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 9,5 cm.

Smärre åldersslitage.

Antal besök: 737