MATGRUPP 5 delar, bl a Sörheim, Norge, 1960-tal.

467476. MATGRUPP 5 delar, bl a Sörheim, Norge, 1960-tal.

Fyra stolar med stommar i bok från Sörheim. Sitsar och ryggbrickor klädda med svart galon. Bord fanerat med teak med två iläggsskivor, längd 125 cm, bredd 85 cm, höjd 73 cm. Skivor 2 st á 33 cm.

Bruksslitage, en stol med mindre skada på sittsen. Ett bakben limmat på en stol.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 339