SAMLING SILVER, 4 delar, 1900-tal.

467470. SAMLING SILVER, 4 delar, 1900-tal.

Prismedalj, "För hästafvlens främjande". Diameter 4,2 cm.
Brevkniv, Norge, 1900-tal. Längd 20,5 cm.
Manschettknappar med blå sten.
Kedja med tandpetare.
Total vikt 130 gram.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kedja med tandpetare.
Total vikt 130 gram.

Åldersslitage.

Antal besök: 345