Skåp, 1800-tal.

Skåp, 1800-tal.
467467. Skåp, 1800-tal.

Originalskick, ådringsmålat, två lådor, invändiga hyllplan, höjd 137 cm, bredd 110 cm, djup 45 cm.

bruksslitage, delvis insektsangrepp.

Gör en kostnadsfri värdering!
467467. Skåp, 1800-tal.

Antal besök: 811