TAKLAMPA, grönpatinerad metall, dekor av putto, 1930-tal.

467367. TAKLAMPA, grönpatinerad metall, dekor av putto, 1930-tal.

Taklampa i grönpatinerad metall med två ljusarmar, dekor av stående putto.
Höjd 42 cm.
Total höjd 71 cm.

El ej funktionstestad.
Bruksskick.
Plast gulnad, textilskärmar med missfärgning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 42 cm.
Total höjd 71 cm.

El ej funktionstestad.
Bruksskick.

Antal besök: 412