VINGLAS, 6 st, "Rio", Edward Hald Orrefors, 1900-tal.

467350. VINGLAS, 6 st, "Rio", Edward Hald Orrefors, 1900-tal.

Höjd ca 14 cm.

Bruksslitage. Ett glas med mindre nagg vid mynning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 14 cm.

Antal besök: 1 357