KAFFESERVIS, 13 delar, porslin, Hutschenreuter, 1900-tal.

467349. KAFFESERVIS, 13 delar, porslin, Hutschenreuter, 1900-tal.

10 koppar med 10 fat, en udda kopp medföljer.
Kaffekanna, höjd ca 23 cm
Gräddkanna.
Sockerskål med lock.

Bruksslitage, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kaffekanna, höjd ca 23 cm
Gräddkanna.
Sockerskål med lock.

Bruksslitage, nagg.

Antal besök: 452