RULLBORD, plast, design Nils J Tvengsberg, Norplasta, Norge, samt STRINGHYLLA, 1900- talets andra hälft.

467322. RULLBORD, plast, design Nils J Tvengsberg, Norplasta, Norge, samt STRINGHYLLA, 1900- talets andra hälft.

Rullbordets diameter 41, höjd 53
Stringhyllans bredd 80, höjd 78, djup 20 cm.

Bruksslitage, stringhyllan med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 873