CARL LJUNGBERG. "Motiv fr Vättern 1920". Gåramålning. Olja på papp. Signerad K L och daterad 1920.

46716. CARL LJUNGBERG. "Motiv fr Vättern 1920". Gåramålning. Olja på papp. Signerad K L och daterad 1920.

25,5x34 cm.

Mindre färgbortfall.

Carl Ljungberg (1897–1973)

Gör en kostnadsfri värdering!

25,5x34 cm.

Mindre färgbortfall.

Carl Ljungberg (1897–1973)

Antal besök: 1 042