MATSERVISDELAR, 54 delar, 'Caprifolium', porslin, Lena Boije, Gustavsberg.

467142. MATSERVISDELAR, 54 delar, 'Caprifolium', porslin, Lena Boije, Gustavsberg.

Servisen består av 12 djupa tallrikar, 12 assietter, 11 förrättstallrikar, 11 mat tallrikar, 4 serverings skålar, olika storlekar, 2 serveringsfat, olika storlekar, 1 såssnipa, 1 kanna.

Bruksslitage. Såssnipa med mindre lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 659