SALONGSMÖBEL, 9 delar, Karl-Johanstil.

467118. SALONGSMÖBEL, 9 delar, Karl-Johanstil.

Soffa, längd ca 218 cm, bord med klaffar, 4 karmstolar, 2 st taburetter samt piedestal i annan stil.

Stolar med fanerskador, sliten klädsel, något kantstött.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 570