PETER DAHL. Mapp med 6 st färglitografier 1987. Signerade och numrerade 77/210.

467046. PETER DAHL. Mapp med 6 st färglitografier 1987. Signerade och numrerade 77/210.

"Glaset", "Lamporna", "Primadonna", "Vin och honung", "Flaskan", "Populärt palats". 80 x 60 cm.

Ej ramade.

Peter Dahl (1934–2019)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej ramade.

Peter Dahl (1934–2019)

Antal besök: 1 215