SALONGSBORD, Bonat trä. Sekelskiftet 1900.

467038. SALONGSBORD, Bonat trä. Sekelskiftet 1900.

Längd 102 cm. Bredd 69 cm. Höjd 75 cm.

Ytrepor samt mindre fanérskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 415