SAM WESTERHOLM. Etsning, signerad och numrerad 4/25, daterad 1977.

467013. SAM WESTERHOLM. Etsning, signerad och numrerad 4/25, daterad 1977.

"Potatishand", bildytans storlek: höjd 14,5 cm, bredd 14,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 557