VÅG, gjutjärn. 10 kg. Lindells, Jönköping, 18/1900-tal.

466996. VÅG, gjutjärn. 10 kg. Lindells, Jönköping, 18/1900-tal.

Bemålad i grönt. Längd 52 cm.

Färgbortfall. Kraftigt slitage och ytpåverkan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bemålad i grönt. Längd 52 cm.

Antal besök: 3 228