BORD, bondrokoko-stil, 1900-talets första hälft.

466974. BORD, bondrokoko-stil, 1900-talets första hälft.

2 iläggsskivor.
Längd 130 cm. Bredd 100 cm. H 73 cm.

Slitage, krackelyr, repor, fläckar. Svår att dra isär och stänga. En iläggskiva med skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 iläggsskivor.

Antal besök: 1 053