ANNE DE GEER. etsning, signerad, e.t. 22/30.

466902. ANNE DE GEER. etsning, signerad, e.t. 22/30.

Ca 99 x 69 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 99 x 69 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 2 257