ANNE DE GEER. etsning, signerad, e.t., 22/30.

466900. ANNE DE GEER. etsning, signerad, e.t., 22/30.

Bildyta ca 99 x 69 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta ca 99 x 69 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 977