MATSALSGRUPP, 13 delar, rokokostil, Aktiebolaget Mobilia Malmö, 1900-talets första hälft.

466847. MATSALSGRUPP, 13 delar, rokokostil, Aktiebolaget Mobilia Malmö, 1900-talets första hälft.

10 stolar, lösa sitsar.
2 karmstolar, lösa sitsar.
Bord, brickmärkt Mobilia, längd 164, bredd 120, höjd 78 cm + 4 iläggsskivor à 60 cm.

Slitage, fläckar, sprickor, stötmärken/skador, kompletteringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

10 stolar, lösa sitsar.
2 karmstolar, lösa sitsar.

Antal besök: 2 301