URNA, på sockel, mässing, orientalisk.

466845. URNA, på sockel, mässing, orientalisk.

Höjd 21 cm.

Bruksslitage, bucklor samt saknar lite lucka där fram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 21 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 511