TOALETTBORD samt TABURETT, rokokostil, 1900-tal.

466833. TOALETTBORD samt TABURETT, rokokostil, 1900-tal.

Bord med glasskiva, spegel samt tre lådor, längd 138, bredd 40, total höjd 138 cm.
Taburett, längd 50 cm.

Bruksslitage, repor, stötmärken. Taburett med spricka på ben. Bordet något rangligt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Taburett, längd 50 cm.

Antal besök: 571