HUNDAR, 2 st, keramik, 1900-tal.

466816. HUNDAR, 2 st, keramik, 1900-tal.

par, (hanhund och tik) signerade Beswick England, höjd 24 cm.

lite krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

lite krackelyr.

Antal besök: 322