MÅNBORD, ett par, björk 1800-tal.

466804. MÅNBORD, ett par, björk 1800-tal.

Månbord / matsalsbord , 2x extra skivor & 2x extra ben.

Bordets mått: Längd 125 x Bredd 76 cm ( Totalt Längd 152cm , Höjd 78,5 cm
Extra skiva x2, bredd 28,5 cm.
Skruvar medföljer.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skruvar medföljer.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 002