DOLKAR, 2 st, Kris och Jambyah.

466795. DOLKAR, 2 st, Kris och Jambyah.

Längd inkl slidor ca 41,5 - 48 cm.

Slitage, skador, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador, lagningar.

Antal besök: 687