TESERVIS, 19 delar, flintgods, "Grand", Arthur Percy, Gefle, 1930-tal.

46678. TESERVIS, 19 delar, flintgods, "Grand", Arthur Percy, Gefle, 1930-tal.

Blå/vit glasyr med guldkant.
Kanna, sockerskål, gräddkanna, 4 koppar, 6 fat, 6 assietter.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Blå/vit glasyr med guldkant.

Bruksslitage.

Antal besök: 3 949