KAFFEKVARNAR, 9 st, Peugeot, KYM, Leinbrock, BKF m.fl.

466788. KAFFEKVARNAR, 9 st, Peugeot, KYM, Leinbrock, BKF m.fl.

Vägghängd Leinbrock höjd 37 cm, 2 st KYM, 1 st Peugeot, 1 st BKF Mocca Stahlmahlwerk, 1 st Musterschutz Mutzig-Framont samt 3 st av okänt ursprung.

Slitage, skador förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador förekommer.

Antal besök: 2 630