MAT- samt TESKEDAR, snarlik modell, silver, 1800-tal. Tot vikt 873 gram.

46673. MAT- samt TESKEDAR, snarlik modell, silver, 1800-tal. Tot vikt 873 gram.

Snarlik modell.
12 matskedar, snarlika, bland annat I S Lundberg 1835.
8 teskedar, stmpl AFH 1844.
Längd 14 - ca 21,5 cm.

Slitage, bucklor, monogram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Snarlik modell.
8 teskedar, stmpl AFH 1844.
Längd 14 - ca 21,5 cm.

Slitage, bucklor, monogram.

Antal besök: 690