VÄGGSKÅP med intarsia bl.a jakaranda, Eigil Bek, Malmbäcks Intarsia AB.

466654. VÄGGSKÅP med intarsia bl.a jakaranda, Eigil Bek, Malmbäcks Intarsia AB.

Skåpluckans mått: 59 x 48 cm.
Skåpets mått: 46 x 36 cm.

Med invändiga fack.

Signerad à tergo.

CITES-intyg medföljer. Troligen tillverkat under 1960/70-talet.

Minimalt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skåpluckans mått: 59 x 48 cm.
Skåpets mått: 46 x 36 cm.

Med invändiga fack.

Signerad à tergo.

Minimalt bruksslitage.

Antal besök: 3 824