KLÄDHÄNGARE, "Klädhängaren Dekorativ", AB Skogslunds Metallgjuteri, Anderstorp, 1900-talets andra hälft.

466639. KLÄDHÄNGARE, "Klädhängaren Dekorativ", AB Skogslunds Metallgjuteri, Anderstorp, 1900-talets andra hälft.

Trästomme med 12 st utfällbara mässingskrokar totalt. Etikettmärkt.
Längd 79 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 79 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 5 135