VYKORT, BOKMÄRKEN, 1900-talets första hälft.

466602. VYKORT, BOKMÄRKEN, 1900-talets första hälft.

38 st mestadels amerikanska, skrivna och frankerade vykort på fartyg, tidigt 1900-tal fram till 1960-tal.
6 st oskrivna amerikanska humoristiska vykort.
19 kort huvudsakligen från amerikanska juveleraraffärer från 1900-talets första hälft.
Bokmärken på ängel och kungafamiljen.
Diverse kort och bilder.

Brukssitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diverse kort och bilder.

Brukssitage.

Antal besök: 674