KROKSABEL, etiopisk,18-1900-tal.

466600. KROKSABEL, etiopisk,18-1900-tal.

Kroksabel etiopisk, böjd eneggad engelsk klinga med skålslipning kavel i ben, skinnbalja.
Tot längd 104 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tot längd 104 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 526