STOLAR, ek, 2 stycken, nyrenässans, 1800-talets fjärde kvartal.

466542. STOLAR, ek, 2 stycken, nyrenässans, 1800-talets fjärde kvartal.

Rygghöjd 108 cm.

Buksslitage-hårt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 108 cm.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 222