BARSKÅP, orientalisk rokokostil, 1900-talets mitt.

46653. BARSKÅP, orientalisk rokokostil, 1900-talets mitt.

Fanerat i valnöt, järnbeslag med blomsterdekor, skåpet inrett med två glashyllor och spegel med etsat rutmönster, två lådor i sargen. Längd 68, bredd 49, höjd 153 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 631