TEBORD, lövträ, 1800-talets andra hälft.

466516. TEBORD, lövträ, 1800-talets andra hälft.

Höjd 73 cm
Diameter 41 cm.

Bruksslitage
Skivan lös
Mindre bitar saknas på skivan
Locket på en teburk är skadat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 73 cm
Diameter 41 cm.

Bruksslitage
Skivan lös
Mindre bitar saknas på skivan

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 639