FÅTÖLJ, Karl-Erik Ekselius, JOC Möbler i Vetlanda, 1900-talets andra hälft.

46648. FÅTÖLJ, Karl-Erik Ekselius, JOC Möbler i Vetlanda, 1900-talets andra hälft.

Klädsel i svart skinn. Stomme i teak.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 3 703