Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
UPPSTOPPAD NÖTKRÅKA, 1900-talets mitt.
466466. UPPSTOPPAD NÖTKRÅKA, 1900-talets mitt.
Höjd inklusive sockel 34 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd inklusive sockel 34 cm.
Slitage.
462