BORDSFOTOGENLAMPA, sten, glas och gulmetall, 1900-talets första hälft.

466463. BORDSFOTOGENLAMPA, sten, glas och gulmetall, 1900-talets första hälft.

Total höjd 55 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total höjd 55 cm.

Bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 325