ÅKE PETTERSSON-NÅW. Ölandsmotiv, 5 st, akvareller, signerade åke Pettersson-nåw.

466437. ÅKE PETTERSSON-NÅW. Ölandsmotiv, 5 st, akvareller, signerade åke Pettersson-nåw.

Mått ca 21 X 30 cm.

Smärre åldersslitage.

Åke Pettersson-Nåw (1925–2004)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått ca 21 X 30 cm.

Smärre åldersslitage.

Antal besök: 873