VITRINSKÅP i mahogny, omkring 1900-talets mitt.

466410. VITRINSKÅP i mahogny, omkring 1900-talets mitt.

Vitrinskåp i mahogny med beslag i mässing, invändigt klädd med rött sammetstyg
Höjd 143 cm
Bredd 71 cm
Djup 35 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 143 cm
Bredd 71 cm
Djup 35 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 723