TERRIN, porslin, "H Bequet Quaregnon", Belgien, 1900-tal.

466403. TERRIN, porslin, "H Bequet Quaregnon", Belgien, 1900-tal.

Terrinens höjd ca 20, längd ca 3 cm.
Fatet 38 x 26,5 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fatet 38 x 26,5 cm.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 1 328