VÄGGPLAKETTER, (2) Gabriel Sweden, 1900-tal.

466398. VÄGGPLAKETTER, (2) Gabriel Sweden, 1900-tal.

Kattmotiv, 24 x 20 cm.
Fiskmotiv, 16,5 x 20 cm.

Bruksslitage, smärre märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kattmotiv, 24 x 20 cm.
Fiskmotiv, 16,5 x 20 cm.

Bruksslitage, smärre märken.

Antal besök: 2 966