466388. TREHJULING," Them Winther Danmark", samt KÄLKE, 1900-talets mitt.
Trehjuling,högsta höjd 57, längd ca 74 cm.
Kälke, trä, höjd 55, längd ca 78 cm.
Trehjulingen med omfattande slitage och rost, torra däck samt skada på sadeln.
Kälke med märken, repor, rosat på medarna, samt något instabil.