PARTI LEKSAKER, plåt, trä, 1960/70-talet.

466328. PARTI LEKSAKER, plåt, trä, 1960/70-talet.

Parti leksaker bl a polisbil Amazon i plåt, Opel Rekord ambulans, Jeep i plåt, Ford Mustang, plåt.
Längd 11-26 cm.

Bruksslitage, skador, saknade delar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 11-26 cm.

Antal besök: 1 014