SAMLING PORSLIN, 5 delar, Kanton, Kina 1900-tal.

466311. SAMLING PORSLIN, 5 delar, Kanton, Kina 1900-tal.

Fat, diameter 33 cm
Fat, 25,5 cm
Vas, höjd 13 cm
Tekanna, höjd 10,5 cm
Kopp och fat.

Bruksslitage, koppen och vasen med små avslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fat, diameter 33 cm
Fat, 25,5 cm
Vas, höjd 13 cm
Tekanna, höjd 10,5 cm
Kopp och fat.

Antal besök: 297