SKRIVBORD, med pall, bemålade, 1900-talets första hälft.

466283. SKRIVBORD, med pall, bemålade, 1900-talets första hälft.

Skrivbord, längd 115, bredd 43, höjd 76 cm
Pall, diameter 38, höjd 52 cm.

Bruksslitage, färgbortfall samt märken.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 348