SOFFA, FÅTÖLJ, STOL. Rokokostil, 1900-tal.

466260. SOFFA, FÅTÖLJ, STOL. Rokokostil, 1900-tal.

Soffa, längd ca 120 cm, Höjd ca 90 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 387