DOCKOR, 6 st, bland annat Ken och Barbie, med tillbehör, 1900-tal.

466234. DOCKOR, 6 st, bland annat Ken och Barbie, med tillbehör, 1900-tal.

Ken och Barbie, höjd ca 30 - 31 cm.
Kommer i låda med diverse tillbehör, huvudsakligen kläder.

Bruksslitage, en av de minsta dockorna med två lösa armar och ett ben, ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 605