JOSEF LINDSKOG. Olja på duk, signerad.

46620. JOSEF LINDSKOG. Olja på duk, signerad.

Motiv av rumsinteriör. 55 x 45 cm.

Smärre färgbortfall. Uppfodrad på pannå.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 343